Tréningový manifestační prostor

Manifestaci se nepotřebujeme učit. Je to přirozený způsob, jakým funguje svět kolem nás.

Jediné, co se potřebujeme naučit, je otevřít si v sobě cestu.

S pomocí archetypů šamanských silových zvířat budeme objevovat:

Jak nechat změnu dosednout až do hmoty.

Rozplétat omezující přesvědčení.

 Tančit v mlze.

A přemístit se skrz vibrační roviny až ke svém snu. 

A to vše společně na manifestační vlně.

Manifestační prostor otevře své brány 7.3. a bude přesně takový, jak říká jeho název: tréningový. Cílem tohoto kurzu není předat vám zaručený návod, jak se na 100%  naučíte dělat zázraky. Jeho cílem je něco jiného:

Pozvat vás každý den ke zkoumání svého nitra a vhledům, které vám postupně, po malých krůčcích, poskládají určitou dovednost. Dovednost přitáhnout si do života to, po čem toužíte.

Ale jako každá jiná dovednost, i tuto potřebujeme trénovat, než se v ní zlepšíme natolik, že nám bude spolehlivě fungovat. V manifestačním prostoru můžeme trénovat společně, a využít skupinové vlny energie, abychom si zhmotnili 1 malý cíl – a nebo si k němu otevřeli cestu.

Řekly o kurzu:

Ďakujem za láskavú atmosféruNiekoľko málo vecí o manifestácii som už poznala, ale vďaka tebe, Broni, som sa dozvedela toľko nových infomácií a celý proces, ktorý verím, že funguje. Tie tvoje príspevky boli neskutočne a nádherné!!!! Úprimné, veľmi mi lahodí tvoj štýl, ako píšeš, tie prirovnania, hodiace sa obrázky. Ja som teda vôbec nevedela, čo mám čakať, ale som úplne paf. Určite sa budem k príspevkom s láskou vracať, vždy som sa v nich zasnívala a každý ma určitým spôsobom oslovil, zasiahol. Díky za tvoje sprievodcovanie, super pomoc a inšpiráciu pri tvorení zámeru a afirmačných formulácií, proste všetkého. Ja mám nejak tieto týždne pocit, ze môj život začal viac iskriť, vibrovať a má úplne inú príchuť. A ty si k tomu tiež urcite veľmi prispela. VĎAKA

Ružena Turčinová

A jak kurz bude probíhat prakticky?

Nyní se připravuji na nový běh kurzu, poběží v létě. Bližší informace již brzy.