Láká vás práce s kyvadlem, ale nevíte, jak začít?

Vstupte do minikurzu zdarma a vydejte se na vzrušující cestu sebepoznání.

Zajímá vás, jestli umíte rozkývat kyvadlo, ale nevíte, jak to zjistit?

Máte v sobě spoustu nejistot a nejasných strachů ohledně toho, kdo nebo co vám odpovídá?

Chtěli byste vědět, jak se ptát, ale nemáte se koho zeptat?

V minikurzu zdarma můžeme vašimi začátky proplout společně. Zjistíte, jestli umíte rozkývat kyvadlo a získáte jasnou představu o tom, jak můžete s kyvadlem pracovat sami pro sebe.  Ukážeme si, jak si zvolit kyvadlo pro sebe a naučíme se dva způsoby, jak si stanovit ano a ne. Repertoár pohybů rozšíříme o zajímavosti z praxe, nakousneme téma spolehlivosti a povíme si, jak o kyvadlo pečovat. Jak pracovat bezpečně… A také vám ukážu fotografii kyvadla, které pro mě vyrobila moje 5letá dcerka:) A ne, mít vlastní kyvadlo předem není potřeba.

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste mohli hodit všechny pochybnosti za hlavu a jednoduše začít již dnes.

Jaké by to bylo, kdybyste získali nástroj, který vám umožní ptát se a dostávat odpovědi z velké hloubky

A jaké by to bylo, kdyby vám někdo hned na začátku přehledně a jednoduše vysvětlil celou podstatu.

Jmenuji se Broňa Mesárošová a věnuji se online transformačním terapiím. Pomáhám vystopovat bloky, strachy a polámaná křídla až k otiskům dávných zkušeností, ať už pocházejí z dětství, rodových linií a nebo minulosti duše – a rozpustit je. A informace během procesu získávám právě pomocí kyvadla.

Když jsem byla mladší, velmi jsem si přála najít někoho, kdo by mě s kyvadlem naučil pracovat. Jednu takovou ženu jsem potkala. Když jsem ji ale prosila, aby mě  “vzala do učení”, ptala se mě, nač by mi to bylo. A já jsem jí tehdy neuměla říct, že za 15 let, až se svět během pandemie přesune do onlinu, tak se kyvadlo stane jedním z mých hlavních nástrojů. Zůstala jsem bez učitele a proto jsem v práci s kyvadlem tak trochu samorost. Ale jak se spolehlivě ptát, to jsem se naučila během let kineziologického výcviku. A principy, které v kurzu předávám, jsou prověřené létami praxe.