Řekly o mé práci:

S Broňou pracuji velmi ráda. Naše setkání byla mojí první zkušeností s kineziologií a nevěděla jsem, co od toho čekat. Velmi mě překvapilo, jak snadno se Broňa nacítila na můj problém, a začaly z ní padat slova, která mnou hluboce rezonovala. I když jsme pracovaly online, cítila jsem se bezpečně a díky propojení, kterým nás Broňa provedla, jsem cítila i její přítomnost a podporu. Broňa má opravdu obrovský dar vnímat své klienty, vidět je, držet je, a laskavým způsobem je provádět bolavými místy na jejich cestě. Snad nejvíce jsem si oblíbila moment, kdy si vezme na pomoc karty, které mi skrze ni již přinesly tolik poznání, že mě z toho mrazí v zádech ještě dnes. Během našich sezení jsem se mohla z nových úhlů podívat na situace, které mi v životě spustily vzorce a bloky, jež mi nyní už neslouží, a postupně je rozpouštět. Broňa mě vždycky vede k tomu, abych si z našeho sezení odnesla konkrétní nástroj, který mi právě tohle umožní.
Práci s Broňou mám tak ráda, že už jsem se za ní vydala až z Prahy, abych ji zažila i osobně. Díky tomu vím, že online sezení je naprosto plnohodnotné a odnáším si z něj stejně, jako při osobním setkání. Přesto vím, že i v budoucnu za Broňou občas zajedu, její energie je prostě blahodárná.
Broňo, děkuji.
Eliška Vrbová, Čtyři tváře ženy

Už při pročítání Broniných stránek na mě zapůsobilo něco velice silného. Věděla jsem, že tohle “něco”, potřebuji prozkoumat a zažít. Protože sama pracuji s kineziologii, byla jsem zvědavá na jiný přístup a potvrdilo se mi to, co už delší čas vnímám jako zásadní. Když dva dělají totéž, není to totéž a na metodě mnohdy vůbec nezáleží. Záleží hlavně na člověku. Na jeho nacítění a vlastní čistotě.. Mám velice špatné zkušenosti z průvodců a terapeutů, kteří mě dokázali ještě více zamotat a po sezeních s nimi jsem odcházela ještě více zmatená. Vmanipulovávali mě do jejich cesty a jejich nazírání na svět jako jediného správného pohledu. To mě hodně zaseklo na mé cestě a vlastní autentičnosti. Proto jsem si  vybrala Bronislavu. To něco, co na mě dýchalo ze stránek, ale i při našem setkání byla velká důvěra a autentičnost. Přestože jsme se nikdy předtím nesetkali, naše konzultace byla online a já na ní neměla jediné doporučení. Věděla jsem, že můžu důvěřovat. Celým procesem provádí jemně, láskyplně a citlivě. Překvapovalo mě, jak výstižně dokázala pojmenovat věci a pocity na které já sama těžko hledala slova. Díky její čistotě a obrovskému napojení mi pomohla dostat se do veliké hloubky a nenásilně mě provést léčivým procesem během kterého se bolest přetavovala na sílu. Dokáže vytvořit prostor, ve kterém je možno zažít hluboká léčení, prozření, uvolnění a rozpuštění všeho, co člověka blokuje jít vpřed pokud si to sám dovolí. Určitě všem doporučuji

Jana Svobodová, Cesta seberozvoje

Na Broňu jsem četla doporučení od svých kamarádek. Ráda jsem tedy využila její nabídku tady ve skupině. Měla jsem původně představu o tom, co spolu budeme řešit. Jenomže ráno se ozvalo tělo a já se rozhodla změnit plán a využít toho, že se Broňa zabývá i problémy, které se dostaly až na úroveň těla. V konečném důsledku jsme se ale stejně dostaly až k tomu, co jsem chtěla řešit původně. Byť musím říct, že začít od těla bylo skvělou volbou – díky tomu jsem totiž zjistila, že můžu tento zdravotní problém vyřešit právě prací na situacích, které jsem si chtěla zpracovávat původně. Broňa pracovala s kineziologií na dálku, což jsem si do té doby nedovedla představit, že je možné, a jak se to dá dělat. V případě potřeby si vzala na pomoc i karty a další věci (energii krystalů atd.) jako doplnění. Tím vznikla jedinečná, komplexní technika. Na konci jsem získala konkrétní nástroj, se kterým můžu dál pracovat. Děkuji a doporučuji.

Petra Holubová, Průvodkyně na cestě

U Broni jsem byla poprvé na její online kineziologii, když s ní začínala. Pro mě to bylo vůbec první setkání s touto metodou. Broňa je zkušená terapeutka, která se nebojí experimentovat a posouvat vlastní hranice. Osobní kontakt nahradila napojením na klienta v bezpečném prostoru a prací s kyvadlem.

V průběhu terapie jsem cítila silné toky energie, ačkoli jsme nebyly v přímém fyzickém kontaktu. Jako záměr jsem si zvolila jeden konkrétní problém na těle. Terapie nás vedla hluboko, nejprve do okamžiku početí. Objevily se pocity, které šly přes mého otce až do jeho mužské rodové linie. Broňa mi nabídla, že jestli chci, můžeme se na to podívat ještě hlouběji, i když v klasické kineziologii stačí vyčistit jen ten okamžik početí. Nakonec nás to zavedlo až k léčení celé rodové linie skrze napojení na Zdroj. Obě jsme se tím dostaly na samou hranici probádaného. Pro mě z toho byl velice silný a hluboký zážitek, na který nikdy nezapomenu. Ač je kineziologie sama o sobě velmi komplexní, Broňa jí svým vedením dodává další dimenzi. Líbí se mi, jak je otevřená jít i do neznáma a nebojí se u toho spoléhat na vnitřní vedení. Terapii přitom vedla velice jemně. Věděla, v který okamžik mi má s něčím pomoct a kdy může nechat další postup na mně.

V terapii jsme zároveň pracovaly i s čakrami a já jsem ještě několik dní poté cítila, jak je mám aktivované. Cítila jsem se krásně uvolněná a vyladěná, nemluvě o tom, že jsem si vyřešila jeden konkrétní problém na fyzické úrovni.

Lucie Godžáková, Sebou oděná