Řekly o mé práci:

Jupíííí, terapie fungují.”

Broni, tak jsem hned po skončení naší konzultace měla call se svou šéfkou na jednom ze svých projektů , požádala jsem jí o zvýšení své hodinovky a ona souhlasila. Navíc jsme pro mě vytvořily suprovou nápň práce. Dřív by mě o něco takového ani nenapadlo požádat. Jupíííí, terapie fungují. 🙂

Anna Pokrupová, lektorka předporodní přípravy

“Broňa byla skvělá terapeutka, už když jsme spolu začaly pracovat, a za tu dobu se stala skutečnou mistryní svého řemesla.”

Loňský rok jsem dostala hodně důvodů pro vděčnost. Ten největší je rozhodně výsledek předvánoční terapie s Broňou Mesárošovou, při které se konečně podařilo odstranit zeď mezi mnou a mou dcerkou. Je to jedno z témat, které mě hluboce trápilo a na kterých pracuji už několik let – a konečně, konečně je to hotové!

Zmizel pocit smutku, frustrace, viny, i nezřetelný pocit, že mi něco důležitého uniká a já den za dnem prohrávám.
Zmizely pocity, že děti jsou nevděční prevíti, kteří si ze mně dělají služku, kvůli kterým jsem měla tendence opakovat chování své matky, které mi jako dítěti tolik ubližovaly. Často jsem s tím bojovala, hlavně při únavě a pocitech zahlcení.

Vědomá, beze strachu z výzev, zkušená s vystupováním z komfortní zóny, odhodlaná to změnit, se všemi těmi nástroji, které mám – s tímhle jsem nedokázala pohnout. 7 let pocitů, že prohrávám něco zásadního.
JE TO PRYČ! Poslední balvan – prastaré rodové trauma, oddělující matky na hluboké intimní rovině od dětí – jsme s Broňou odvalily a ta okamžitá úleva, pocit osvobození a laskavého propojení s dcerkou byl nejkrásnější dárek, který jsem dostala tento Advent.

Broňa byla skvělá terapeutka, už když jsme spolu začaly na jaře pracovat, a za tu dobu se stala skutečnou mistryní svého řemesla. Jemná, soucitná, intuitivní, léčivá. Její vedení je vždy respektující, pečující a bezpečné. Její síla neustále roste spolu s jejím sebevědomím.

Jestli potřebujete terapeutickou pomoc, vřele doporučuji! A děkuji za to, že se naše setkaly.

Lenka Aleiandra Němcová

Vidante terapeutka a průvodkyně žen, které pracují s léčivou energií

“Pokud jste na tuto práci připraveny a cítíte, že je pro vás, Broňa vám navrátí vaši sílu.”

Broňu znám už asi 4 roky, kdy ke mně chodila na taneční lekce. O její práci vím cca 2 roky. Dva roky trvalo, než jsem dozrála do znovusetkání. Ale stálo za to si počkat a neuspěchat to. Tehdy bych vůbec nebyla připravená.

Přišla jsem, protože už jsem chtěla definitivně vyřešit svý zraněný dítě. Začly jsme tou částí, která si musela projít hodně blbým rozvodem rodičů ve svých 10 letech.

3 hodiny intenzivní práce, při kterých jsme nakonec pročistily několik velkých bloků. Nikdy jsem fyzicky nezažila tak silný a reálný pocit, že se vám něco neviditelnýho zvedne z hrudníku a vy pláčete, protože jste s tím celý život chodily.

Už asi o 2 dny později jsem cítila dopady do běžného života. Jak kdyby tato část už prostě nebyla. Nebylo, co řešit a ani jsem vlastně nechápala, co jsme to řešily. 😃
V mém podikání se to okamžitě odrazilo na úrovni mé sebehodnoty. Jak kdybych během té jediné terapie dorostla ty, ke kterým jsem vzhlížela. Prakticky se to projevuje např. v komunikaci – na videích, v postech, způsob, jakým píšu prodejku.

Včera jsme měly druhé setkání. Fyzické vjemy už nebyly tak husté. Zato jsem odešla s obrovským vnitřním klidem a jistotou. Další část dítěte poléčená a já jsem opět o kus celistvější. Doma mi pak přišlo několik velmi podstatných vhledů, jak dál rozvíjet svoji značku.

Pokud jste na tuto práci připraveny a cítíte, že je pro vás, Broňa vám navrátí vaši sílu.

Lenka Adámková, Cesta tanečnice

“Ten obrovský pocitový balvan odpojení od života a lidí a světa zmizel”

…Ani nevím, jak začít. Snad jen jedním velkým děkuji. Po terapii přišla ohromná úleva, i když se mi ještě pár dnů vybavovaly různé vzpomínky. Ale ten obrovský pocitový balvan odpojení od života a lidí a světa zmizel. Nevím, jestli úplně, ale něco podstatného z něho rozhodně. Jsem nesmírně vděčná za to, že jsi mi držela prostor a že jsi mě tímhle údolím provedla.

Nikola

“Její terapie mají hloubku a míří vždy do středu terče.”

Práce Broni je velmi léčivá, vždycky mám pocit bezpečí, jakoby mě držela za ruku a pomohla mi projít i bahnem mé duše a minulosti. Její terapie mi vždycky pomohly shodit obrovské závaží z mého srdce. A z dlouhodobého hlediska se mi daří měnit se v člověka s láskou a vděčností v srdci místo člověka, který se neustále něčím trápí. Díky tomu se mi daří být vyrovnanou a milující osobou pro svou rodinu a svého syna. Její terapie mají hloubku a míří vždy do středu terče. Děkuji, že ženy jako Broňa jdou svou cestou, protože pomáhají rozzářit srdce ostatních žen.

Monika Kučerová

“Tvá práce má nevyčíslitelnou hodnotu. A já si Tě velmi vážím i jako profíka i jako člověka, který má něco nádherného, co není běžně k vidění.”

Broňo, já jsem Ti chtěla poděkovat za veškerou Tvou práci takhle před “nastoupenou jednotkou”.
Prožily jsme spolu mnoho cest do hlubin mého “systému” a všechny byly… nemám na to slovo. Ale dnes.. dnes jsme něco dovršily – prolomily. Pomohla jsi mi dojít do momentu, kdy se skutečně mohu postavit na nohy a narovnat se – a kolena ošoupaná z toho, jak jsem “tisíce” let lezla po čtyřech se mohou zahojit. A tak chutná skutečná svoboda. Z tohoto pohledu už bude všechno brnkačka. Tvá práce má nevyčíslitelnou hodnotu. A já si Tě velmi vážím i jako profíka i jako člověka, který má něco nádherného, co není běžně k vidění.

Natalie Rasner, léčitelka

S Broňou pracuji velmi ráda. Naše setkání byla mojí první zkušeností s kineziologií a nevěděla jsem, co od toho čekat. Velmi mě překvapilo, jak snadno se Broňa nacítila na můj problém, a začaly z ní padat slova, která mnou hluboce rezonovala. I když jsme pracovaly online, cítila jsem se bezpečně a díky propojení, kterým nás Broňa provedla, jsem cítila i její přítomnost a podporu. Broňa má opravdu obrovský dar vnímat své klienty, vidět je, držet je, a laskavým způsobem je provádět bolavými místy na jejich cestě. Snad nejvíce jsem si oblíbila moment, kdy si vezme na pomoc karty, které mi skrze ni již přinesly tolik poznání, že mě z toho mrazí v zádech ještě dnes. Během našich sezení jsem se mohla z nových úhlů podívat na situace, které mi v životě spustily vzorce a bloky, jež mi nyní už neslouží, a postupně je rozpouštět. Broňa mě vždycky vede k tomu, abych si z našeho sezení odnesla konkrétní nástroj, který mi právě tohle umožní.
Práci s Broňou mám tak ráda, že už jsem se za ní vydala až z Prahy, abych ji zažila i osobně. Díky tomu vím, že online sezení je naprosto plnohodnotné a odnáším si z něj stejně, jako při osobním setkání. Přesto vím, že i v budoucnu za Broňou občas zajedu, její energie je prostě blahodárná.
Broňo, děkuji.
Eliška Vrbová, Čtyři tváře ženy

Už při pročítání Broniných stránek na mě zapůsobilo něco velice silného. Věděla jsem, že tohle “něco”, potřebuji prozkoumat a zažít. Protože sama pracuji s kineziologii, byla jsem zvědavá na jiný přístup a potvrdilo se mi to, co už delší čas vnímám jako zásadní. Když dva dělají totéž, není to totéž a na metodě mnohdy vůbec nezáleží. Záleží hlavně na člověku. Na jeho nacítění a vlastní čistotě.. Mám velice špatné zkušenosti z průvodců a terapeutů, kteří mě dokázali ještě více zamotat a po sezeních s nimi jsem odcházela ještě více zmatená. Vmanipulovávali mě do jejich cesty a jejich nazírání na svět jako jediného správného pohledu. To mě hodně zaseklo na mé cestě a vlastní autentičnosti. Proto jsem si  vybrala Bronislavu. To něco, co na mě dýchalo ze stránek, ale i při našem setkání byla velká důvěra a autentičnost. Přestože jsme se nikdy předtím nesetkali, naše konzultace byla online a já na ní neměla jediné doporučení. Věděla jsem, že můžu důvěřovat. Celým procesem provádí jemně, láskyplně a citlivě. Překvapovalo mě, jak výstižně dokázala pojmenovat věci a pocity na které já sama těžko hledala slova. Díky její čistotě a obrovskému napojení mi pomohla dostat se do veliké hloubky a nenásilně mě provést léčivým procesem během kterého se bolest přetavovala na sílu. Dokáže vytvořit prostor, ve kterém je možno zažít hluboká léčení, prozření, uvolnění a rozpuštění všeho, co člověka blokuje jít vpřed pokud si to sám dovolí. Určitě všem doporučuji

Jana Svobodová, Cesta seberozvoje

Na Broňu jsem četla doporučení od svých kamarádek. Ráda jsem tedy využila její nabídku tady ve skupině. Měla jsem původně představu o tom, co spolu budeme řešit. Jenomže ráno se ozvalo tělo a já se rozhodla změnit plán a využít toho, že se Broňa zabývá i problémy, které se dostaly až na úroveň těla. V konečném důsledku jsme se ale stejně dostaly až k tomu, co jsem chtěla řešit původně. Byť musím říct, že začít od těla bylo skvělou volbou – díky tomu jsem totiž zjistila, že můžu tento zdravotní problém vyřešit právě prací na situacích, které jsem si chtěla zpracovávat původně. Broňa pracovala s kineziologií na dálku, což jsem si do té doby nedovedla představit, že je možné, a jak se to dá dělat. V případě potřeby si vzala na pomoc i karty a další věci (energii krystalů atd.) jako doplnění. Tím vznikla jedinečná, komplexní technika. Na konci jsem získala konkrétní nástroj, se kterým můžu dál pracovat. Děkuji a doporučuji.

Petra Holubová, Průvodkyně na cestě

U Broni jsem byla poprvé na její online kineziologii, když s ní začínala. Pro mě to bylo vůbec první setkání s touto metodou. Broňa je zkušená terapeutka, která se nebojí experimentovat a posouvat vlastní hranice. Osobní kontakt nahradila napojením na klienta v bezpečném prostoru a prací s kyvadlem.

V průběhu terapie jsem cítila silné toky energie, ačkoli jsme nebyly v přímém fyzickém kontaktu. Jako záměr jsem si zvolila jeden konkrétní problém na těle. Terapie nás vedla hluboko, nejprve do okamžiku početí. Objevily se pocity, které šly přes mého otce až do jeho mužské rodové linie. Broňa mi nabídla, že jestli chci, můžeme se na to podívat ještě hlouběji, i když v klasické kineziologii stačí vyčistit jen ten okamžik početí. Nakonec nás to zavedlo až k léčení celé rodové linie skrze napojení na Zdroj. Obě jsme se tím dostaly na samou hranici probádaného. Pro mě z toho byl velice silný a hluboký zážitek, na který nikdy nezapomenu. Ač je kineziologie sama o sobě velmi komplexní, Broňa jí svým vedením dodává další dimenzi. Líbí se mi, jak je otevřená jít i do neznáma a nebojí se u toho spoléhat na vnitřní vedení. Terapii přitom vedla velice jemně. Věděla, v který okamžik mi má s něčím pomoct a kdy může nechat další postup na mně.

V terapii jsme zároveň pracovaly i s čakrami a já jsem ještě několik dní poté cítila, jak je mám aktivované. Cítila jsem se krásně uvolněná a vyladěná, nemluvě o tom, že jsem si vyřešila jeden konkrétní problém na fyzické úrovni.

Lucie Godžáková, Sebou oděná