APRÍL:)

Nebojte, manžela vám rozhodně nevyměním:) Ale to že se mi čím dál více mužů hlásí na spolupráci, to je pravda – a reference mojí klientky je skutečná. Jak to tedy je s tou změnou? Mrkněte níže.

Opravdu se mi otevřela možnost spolupracovat s muži. Musí to být ale jejich vůle a jejich rozhodnutí. Každá vnitřní změna totiž potřebuje energii, prostor a odvahu.

Musí se rozhodnout sami – a hledat jim pomoc je mateřská role, do které u svého partnera nechcete spadnout. Můžete mluvit o tom, že existují dveře, ale vydat se k nim musí sami.

(Prakticky – můžete jim dát odkaz na můj web, ale objednat se musí oni)

Vím, jaké to je, čekat, až se někdo jiný rozpohybuje, aby mně bylo dobře. Ale moje zkušenost z šamanského výcviku ukazuje, že pokud mi něco ve vztahu vadí, tak je to v nějaké podobně i součást mého stínu – a tímpádem mám sama dosah i na změnu nebo zlepšení.

Co tedy můžete dělat samy?

1) Jít příkladem a ukazovat, že změna je možná.

2) Přepracovat svůj stín – abyste mohly začít ve vztahu žít jiný příběh (to se dá například na šamanském setkání se mnou)

3) Podívat se na nabídku minikurzů níže;) Práce se stíny v nich je obsažená, i když téma není přímo partnerské.

4) Dát manželovi odkaz na můj web – pokud o něj projeví zájem. Výměna manželů je obyčejné šamanské setkání. Práce na sobě, žádná kouzla:)

Doskrolovaly jste až sem? V tom případě vás zvu do jednoho ze dvou mini kurzů, které mám momentálně k dispozici:

Zesilovač přijetí sebe sama je takový booster sebelásky. Umožňuje přepsat jeden zásadní otisk, který souvisí s našim vztahem sami k sobě.

A Moudrost šamanů je online kurz, ve kterém najdete popsaných deset mých největších uvědomění z šamanského výcviku a pět praktických technik, které vám pomůžou tuto moudrost aplikovat do praxe. Společně skládají mapu – návod, jak ke svým životům přistupovat mnohem více jako vědomý tvůrce.

(Pozor – pokud jste členkou skupiny Online pro Rebelky, první polovinu tohoto kurzu najdete zdarma v rámci mého týdne ve skupině – a byly na něj krásné ohlasy:)