Nemusíš být ve svém hledání sama.

Ponoř se do kruhu žen a opři se o sílu nás všech.

Zvu Tě na

CYKLUS TÉMATICKÝCH KRUHŮ

který začíná ve facebookové skupině V proudu Hluboké řeky od druhé poloviny března. Je zdarma a naskočit můžeš kdykoliv.

Kruhy budou virtuální, budou trvat měsíc a na každé téma bude dle zájmu a mých možností navazovat i skutečný kruh online nebo živě (nebo obojí).

Inspirací pro tento cyklus byla kniha Four Insights od Alberta Villolda a jeho šamanská práce s příběhy, mé zkušenosti z kineziologie, kniha Ženy, které běhaly s vlky od Clarissy Pinkoly Estes a moje vlastní témata, ve kterých bych se chtěla posunout. Každý měsíc se podíváme na jedno z nich, a budeme společně skládat mozaiku dávné moudrosti. Budeme moci sdílet a léčit své vlastní příběhy tak, abychom mohly kráčet víc do své síly a být více samy sebou. V lásce, přijetí, otevřeně a svobodně.

Témata:

Jak přepsat příběhy v našem nitru – druhá polovina března
Zrození – duben

Pořadí dalších témat se mi zatím skládá:)

Sebedůvěra, Láska, Hranice, Mé dary, Být vidět, Síla rodu, Objevit svůj hlas, Intuice, Mé místo, Doma ve svém těle, Partnerství, Vidět svou cestu

A přijď se podívat…;)

Živě: většinou:) každý první pátek v měsíci v 17:00 – 19:30 v jurtě Lesního klubu Přeslička v Rosicích u Brna, přihlašování na brona@bronamesarosova.cz

Online: od dubna budou probíhat pravidelné online kruhy, informace můžeš najít ve skupině – a nebo mi můžeš napsat;) a já Ti dám vědět.

 

Jak to na takovém kruhu vypadá?

Princip kruhového sdílení je něco pradávného, co má velikou sílu. Setkáváme se na dřevěné podlaze, s kořeny v zemi, láskou v srdci a střechou z plachtoví a hvězd… abychom mohly sdílet naše životní příběhy a inspirovat se navzájem na své cestě.

A prakticky?

Na každém kruhu máme úvodní naladění formou vedené vizualizace, prožitkovou část, velký prostor pro sdílení na konkrétní téma a někde uprostřed vedenou část zaměřenou na uvolnění bloku v našem nitru.  

Jak to všechno začalo…

Udělej ve mně kruh, volala na mě jurta. Bylo to na slavnosti otevření lesní školky. Kruhový prostor voněl dřevem a byl plný lidí. A uprostřed, na samém vrcholu střechy, se čněl prosklený kruhový otvor – okno do nebe. Udělej, udělej! Volala na mě.

A tak jsem si pro jednou dovolila opustit myšlenku, že na vše, co děláme, potřebujeme mít Vzdělání. A nechala se vést voláním v sobě a intuicí. Seděla jsem uprostřed kruhu žen, jako jedna z nich. A vnímala, jak se samovolně otevírají témata univerzální pro každou z nás. A jak moudrost, láska, poznání, starosti a smích proudí skrze kruh od jedné ženy ke druhé, propletené tak, jak přicházejí… Od té doby kruhy ušly dlouhou cestu. Pokud Tě to volá stejně tak, jak tehdy mě, neváhej, a přijď. Bude mi ctí.