30 dní na vlně úspěchu

… nasedni a dopluj tam, kde se tvůj sen začíná měnit v realitu.

Stává se Ti, že se ráno vzbudíš s obrovskou touhou něco ve svém životě změnit, ale realita běžných dnů Tě strhne zpátky?

 Máš cíl, který se zdá na dosah ruky, a přesto se Ti nedaří jej uskutečnit?

 Přeješ si společnost a podporu ve svém hledání, jak uspět?

Pojď nasednout na vlnu úspěchu

Zvu Tě na 30 denní objevnou cestu, na které:

 objevíš svůj vlastní způsob, jak se každý den znova zamilovat do své cesty

 přizpůsobíš si prostor kolem sebe tak, aby Tě podporoval

 zvědomíš si příběhy, které Tě brzdí a objevíš v nich svou sílu 

vyzkoušíš si zákon přitažlivosti v praxi

 dostaneš spoustu motivace udělat každý den krůček směrem vpřed 

Změna do našich životů nepřichází přes noc…

Je výsledkem hlubokého rozhodnutí a postupných kroků, kterými laskavě ale odhodlaně kráčíme každý den vstříc svému cíli.

30 DNÍ NA VLNĚ ÚSPĚCHU

Je transformační e-mailový kurz, který je navržen tak, aby Tě vtáhl do energie úspěchu ve Tvém tématu a pomohl Ti se v ní spolehlivě udržet po dobu 30-ti dnů.

Po malých krůčcích se ponoříme do hloubky a rozmotáme uzel, který Tě drží v zaseknutí.  A postupně na sebe nabalíme jednoduchou praxi a akční kroky ve vnějším světě, které Ti umožní vykročit směrem k vytoužené změně. 

Obsah kurzu je koncipován tak, aby se dal pohodlně zvládnout v běhu každodenního života. Zabere Ti přibližně 20 minut denně a v podobě e-mailů Ti zůstává navždy.

17.3. spouštím TESTOVACÍ BĚH kurzu:) Přihlásit se můžeš do 10.3. a protože je to testovací běh, máš možnost vstoupit za symbolickou cenu :   200 kč   (8 €)  a zpětnou vazbu / referenci. 

Co je součástí kurzu?

série 30-ti e-mailů během 30-ti dnů, ve kterých postupně propojíme všechny spouvislosti

 akční kroky, které Tě vtáhnou do praxe

členství ve facebookové skupině na dobu 6 týdnů od začátku kurzu. Během trvání kurzu tam budeš mít mou osobní podporu a možnost sdílet a propojit se s lidmi na stejné vlně.

bonusová sleva 20% na 1 konzultaci se mnou (osobně nebo online)

Proč se vydat na cestu právě se mnou?

Víc jak 10 let se věnuji kineziologii – provázím lidi na cestě ke změnám v jejich životech a za tu dobu jsem objevila spoustu technik, které fungují.

Mám víc jak 10 let zkušeností s rozplétáním hlubokých uzlů, které nás v životě drží zpátky a dokážu Tě spolehlivě dovést k tomu, že uvidíš a rozpleteš i překážky ve svém nitru

 2 roky se učím pracovat s energií skupiny na ženských kruzích živě i online a vím, jakou sílu má společná cesta

 Jsem hluboce přesvědčená o tom, že když si dovolíme pravdivě a naplno být sami sebou a začneme si plnit sny, svět kolem nás se stane lepším místem – nejen pro nás, ale pro všechny…

No a proč je to tak důležité, plnit si sny?

Protože vše je propojeno.

Změna, kterou chceš pro svět kolem sebe, začíná ve Tvém nitru.

Možná teď váháš, jestli je kurz pro Tebe….

Obsah kurzu vychází z mých znalostí a zkušeností a za jeho kvalitou si stojím. Pokud by nesplnil Tvá očekávání, nabízím Ti možnost vrácení peněz do 14-ti dnů od začátku kurzu bez udání důvodu.

E-maily Ti zůstávají a můžeš se k nim kdykoli vracet.

Během kurzu si osvojíš celou techniku a můžeš ji pro sebe použít v jakémkoli tématu opakovaně.

Do kurzu je možné se přihlásit do 10.3. 2021

Vzhledem k tomu, že toto je zahajovací běh kurzu, reference na kurz ještě nemám:) Můžeš se ale podívat, co řekly mé klientky o konzultacích se mnou:

S Broňou pracuji velmi ráda. Naše setkání byla mojí první zkušeností s kineziologií a nevěděla jsem, co od toho čekat. Velmi mě překvapilo, jak snadno se Broňa nacítila na můj problém, a začaly z ní padat slova, která mnou hluboce rezonovala. I když jsme pracovaly online, cítila jsem se bezpečně a díky propojení, kterým nás Broňa provedla, jsem cítila i její přítomnost a podporu. Broňa má opravdu obrovský dar vnímat své klienty, vidět je, držet je, a laskavým způsobem je provádět bolavými místy na jejich cestě. Snad nejvíce jsem si oblíbila moment, kdy si vezme na pomoc karty, které mi skrze ni již přinesly tolik poznání, že mě z toho mrazí v zádech ještě dnes. Během našich sezení jsem se mohla z nových úhlů podívat na situace, které mi v životě spustily vzorce a bloky, jež mi nyní už neslouží, a postupně je rozpouštět. Broňa mě vždycky vede k tomu, abych si z našeho sezení odnesla konkrétní nástroj, který mi právě tohle umožní.
Práci s Broňou mám tak ráda, že už jsem se za ní vydala až z Prahy, abych ji zažila i osobně. Díky tomu vím, že online sezení je naprosto plnohodnotné a odnáším si z něj stejně, jako při osobním setkání. Přesto vím, že i v budoucnu za Broňou občas zajedu, její energie je prostě blahodárná.
Broňo, děkuji.
Eliška Vrbová, Čtyři tváře ženy

Už při pročítání Broniných stránek na mě zapůsobilo něco velice silného. Věděla jsem, že tohle “něco”, potřebuji prozkoumat a zažít. Protože sama pracuji s kineziologii, byla jsem zvědavá na jiný přístup a potvrdilo se mi to, co už delší čas vnímám jako zásadní. Když dva dělají totéž, není to totéž a na metodě mnohdy vůbec nezáleží. Záleží hlavně na člověku. Na jeho nacítění a vlastní čistotě.. Mám velice špatné zkušenosti z průvodců a terapeutů, kteří mě dokázali ještě více zamotat a po sezeních s nimi jsem odcházela ještě více zmatená. Vmanipulovávali mě do jejich cesty a jejich nazírání na svět jako jediného správného pohledu. To mě hodně zaseklo na mé cestě a vlastní autentičnosti. Proto jsem si  vybrala Bronislavu. To něco, co na mě dýchalo ze stránek, ale i při našem setkání byla velká důvěra a autentičnost. Přestože jsme se nikdy předtím nesetkali, naše konzultace byla online a já na ní neměla jediné doporučení. Věděla jsem, že můžu důvěřovat. Celým procesem provádí jemně, láskyplně a citlivě. Překvapovalo mě, jak výstižně dokázala pojmenovat věci a pocity na které já sama těžko hledala slova. Díky její čistotě a obrovskému napojení mi pomohla dostat se do veliké hloubky a nenásilně mě provést léčivým procesem během kterého se bolest přetavovala na sílu. Dokáže vytvořit prostor, ve kterém je možno zažít hluboká léčení, prozření, uvolnění a rozpuštění všeho, co člověka blokuje jít vpřed pokud si to sám dovolí. Určitě všem doporučuji

Jana Svobodová, Cesta seberozvoje

Na Broňu jsem četla doporučení od svých kamarádek. Ráda jsem tedy využila její nabídku tady ve skupině. Měla jsem původně představu o tom, co spolu budeme řešit. Jenomže ráno se ozvalo tělo a já se rozhodla změnit plán a využít toho, že se Broňa zabývá i problémy, které se dostaly až na úroveň těla. V konečném důsledku jsme se ale stejně dostaly až k tomu, co jsem chtěla řešit původně. Byť musím říct, že začít od těla bylo skvělou volbou – díky tomu jsem totiž zjistila, že můžu tento zdravotní problém vyřešit právě prací na situacích, které jsem si chtěla zpracovávat původně. Broňa pracovala s kineziologií na dálku, což jsem si do té doby nedovedla představit, že je možné, a jak se to dá dělat. V případě potřeby si vzala na pomoc i karty a další věci (energii krystalů atd.) jako doplnění. Tím vznikla jedinečná, komplexní technika. Na konci jsem získala konkrétní nástroj, se kterým můžu dál pracovat. Děkuji a doporučuji.

Petra Holubová, Průvodkyně na cestě